Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lawrence chce żeńskiej wersji Ocean's Eleven 0

Kobiety powoli zaczynają rządzić w Hollywood! Tego lata w kinach premierę będzie miała trzecia części kultowych Pogromców duchów. Główne rolę zagrają panie. Jakiś czas temu ogłoszono, że powstać ma także żeńska wersja Niezniszczalnych. Jak się okazuje – to nie koniec!

Jennifer Lawrence wyraziła chęć zagrania w kobiecej odsłonie Ocean's Eleven: Ryzykowna gra. W projekcie miałaby wystąpić także Sandra Bullock, która pełniłaby podobną rolę co George Clooney w oryginale. Ba! Zdobywczyni Oscara miałaby się wcielić w siostrę Danny’ego Oceana. Lawrence z kolei miałaby zagrać prawą rękę głównej bohaterki.

W produkcję tego filmu zaangażowany miałby zostać również Gary Ross, czyli reżyser z którym Lawrence pracowała przy okazji Igrzysk śmierci. Scenariusz zostanie napisany przez Olivię Milch. Nie wiadomo jednak czy scenarzystka uwzględni w swojej historii występy gościnne gwiazd oryginału. A przecież plejada gwiazd w tamtych filmach była spora. Oprócz Clooneya mogliśmy w nich oglądać między innymi Brada Pitta oraz Julię Roberts.

Mówi się, że zdjęcia do kobiecej odsłony Ocean’s Eleven miałyby wystartować jesienią przyszłego roku. Do tego czasu Warner Bros. Pictures chciałoby jednak skompletować pokaźną i głośną obsadę aktorską. Jak Wy zapatrujecie się na ten pomysł?

Źrodło: Tracking Board

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…