Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

90 procent aktorów w Czarnej Panterze będzie czarnoskóra 1

Czarna Pantera wreszcie zadebiutował na dużym ekranie. Mogliśmy go zobaczyć w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Teraz musimy czekać na jego solowy występ w produkcji, która zapowiedziana jest na 2018 rok.

W nowym odcinku "The Empire Film Podcast" udział wzięli bracia Russo oraz szef filmowego uniwersum Marvela, Kevin Feige. W pewnym momencie temat rozmowy zszedł na solowy film o Czarnej Panterze. Do obsady produkcji dołączyły własnie dwa znane nazwiska – Lupito Nyong’o oraz Michael B. Jordan.

To będzie jeden z najlepszych zespołów aktorskich jakie kiedykolwiek mieliśmy i 90 procent tej obsady będą stanowili Afrykanie oraz Afroamerykanie.

powiedział Kevin Feige.

Na temat samej fabuły filmu nie wiadomo w zasadzie nic. Jeśli chodzi o resztę obsady to te 10 procent prawdopodobnie będą stanowili biali aktorzy. W filmie zapewne zobaczymy Martina Freemana w roli Everetta K. Rossa oraz Andy'ego Serkisa, jako czarny charakter. Mowa tutaj o postaci Ulyssesa Klaue, która pojawiła się już w Avengers: Czas Ultrona. Premiera filmu zapowiedziana jest na luty 2018 roku.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2016-05-15

Czuję się dyskryminowany. Tylko 10% białych? #BlackPantherSoBlack

Tomasz 2016-05-15

90%? Rasiści!

Proszę czekać…