Powstanie film o Kocie w butach 0

Kot w butach towarzyszy Shrekowi już od drugiej części filmu. Czy pojawi się oddzielna produkcja opowiadająca o tym rudym stworzeniu? Podkładający mu głos Antonio Banderas odpowiada, że tak. Jednak producenci na razie trzymają buzie na kłódkę.

Jestem bardzo szczęśliwy, że tak się dzieje. Na początku wcale się tego nie spodziewałem, że się to w ogóle rozwinie. – opowiada Banderas.

Prowadzono już rozmowy na ten temat i na pewno plany te się rozwijają. Jednak nie wiem jaki jest ich przebieg, ponieważ nie jestem w to zbytnio zaangażowany. – mówi producent Aron Warner.

Scenariuszem zajmą się David H. Steinberg i Jon Zack. Obraz powstanie dla studia DreamWorks.

A co dzieje się ze Shrekiem 4? Warner odpowiada: Wszystko czym teraz się zajmujemy to wyłącznie Shrek Trzeci. W każdym razie, Cameron Diaz (Fiona), Julie Andrews (Królowa Lillian) i Rupert Everett (Książę z bajki) są gotowi powrócić do studia. Tak, jest na to szansa, zawsze jest na to szansa. Będziecie musieli poczekać i sami się przekonać. – mówi Everett.

Premiera Shreka 4 zaplanowana jest na 2010 rok. Jeśli projekt zostanie całkowicie opracowany, Puss in Boots (Kot w butach) powstanie zaraz po nim. Natomiast Shrek Trzeci do polskich kin zawita 29 czerwca.

W polskiej wersji językowej głosu użyczyli m.in.: Zbigniew Zamachowski (Shrek), Jerzy Stuhr (Osiołek), Wojciech Malajkat (Kot w butach) oraz Agnieszka Kunikowska (Fiona).

Kadr z filmu Shrek 2 2004Kadr z filmu Shrek 2 2004

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

k4c5er

No ciekawe co wyjdzie… :)

Elros

Ciekawe, z chęcią bym obejrzał (;
Ale najlepiej w oryginalnej wersji – Banderasa :D

Proszę czekać…