Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Harley Quinn nie jest superbohaterką 3

Premiera Legionu samobójców za kilka miesięcy. W sieci furorę robią zwiastuny produkcji, po którym możemy się spodziewać iż show zgarnie postać grana przez Margot Robbie, Harley Quinn.

Aktorka w wywiadzie udzielonemu magazynowi Vogue powiedziała co nieco na temat swojej bohaterki. Jej wypowiedź możecie przeczytać poniżej.

Ona nawet nie posiada żadnych super mocy. Jest po prostu psychopatką, która z uśmiechem na twarzy zabija ludzi. Ona czerpie przyjemność z ich okaleczania przez co jest to uroczo dziwaczne i fajne do oglądania.

Warto dodać, że Margot Robbie była pierwszym wyborem reżysera przy obsadzaniu tej roli. David Ayer jest wielkim fanem talentu aktorskiego Australijki.

Ona jest naprawdę nieustępliwą dziewczyną, jest bardzo mądra i dojrzała jak na swój wiek. Jest niezwykle głęboka, nigdy nie była rozpieszczana, przez co jest silna psychicznie. Nie uwierzycie jakie rzeczy ona do tej pory potrafiła zrobić. Jest garstka aktorów, która pracowałaby nad sobą tak mocno.

powiedział Ayer.

Oczywiście samemu reżyserowi wierzymy na słowo i czekamy z niecierpliwością na występ Margot Robbie w kolejnej produkcji DC Comics i Warner Bros. Premiera w Polsce już 5 sierpnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…