Bukmacherzy wycofują zakłady - Hiddleston nowym Bondem?

Czyżbyśmy już niedługo poznali nowe nazwisko aktora, który będzie się wcielał w postać Jamesa Bonda? Faworytem wydaje się być Tom Hiddleston.

Jedna z firm zajmujących się zakładami bukmacherskimi była zmuszona wycofać ze swojej oferty zakład na to, iż odtwórca roli Lokiego w filmowym uniwersum Marvela zostanie nowym Agentem Jej Królewskiej Mości. A wszystko przez niesamowicie dużą liczbę zakładów. Stawka na to, że Hiddleston zostanie Bonde spadła do poziomu 2-1.

Nie ma dymu bez ognia. Z powodu zwiększonej liczby zakładów na Toma Hiddlestona w ostatnich 24 godzinach, jesteśmy zmuszeni wycofać tę propozycję z naszej oferty. Na początku roku było sporo zakładów na Idrisa Elbę i Damiana Lewisa, jednak żaden z nich nie zbliżył się do wyniku Hiddlestona.

powiedział rzecznik prasowy firmy Coral.

Aktor od samego początku był faworytem bukmacherów. Za jego plecami byli Aidan Turner (3-1) oraz Tom Hardy (4-1). Dalej w stawce znalazły się takie nazwiska jak Idris Elba (9-1) i Damien Lewis (14-1). W ostatnich tygodniach liczba zakładów powiększyła się. Spora w tym zasługa znakomicie przyjętej roli Hiddlestona w miniserialu Nocny recepcjonista, gdzie aktor wciela się w szpiega. Swoje zrobiły także plotki, które mówiły, że widziano go z reżyserem dwóch ostatnich Bondów, Samem Mendesem.

Oczywiście na razie wszystkie informacje na temat obsadzenia nowego aktora w roli Jamesa Bonda są spekulacjami. Oficjalnie wciąż Agentem 007 pozostaje Daniel Craig.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)