Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

10 ciekawostek na temat serialu Przyjaciele 1

Nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem szaro i deszczowo. Dlatego też postanowiłem sobie i Wam umilić trochę ten dzień i przygotowałem listę kilku ciekawostek na temat jednego z najlepszych komediowych seriali w historii. Zgadzam się – oto Przyjaciele!

Strona 1 z 2

10. W jednym z odcinków dziewiątego sezonu, który był zatytułowany "The One with the Mugging", kamera zostaje skierowana na Joey’a i Rachel. W tej scenie nie zagrała jednak odtwórczyni roli Rachel, Jennifer Aniston! Zostało to zauważone po latach. Zobaczcie sami:


9. W sekwencji otwierającej serial możemy zobaczyć głównych bohaterów produkcji tańczących w fontannie. Scena ta została nakręcona w wytwórni Warner Bros, w Los Angeles o piątej nad ranem.

8. O popularności serialu niech świadczy gaża aktorów. W pierwszym sezonie dostawali oni "zaledwie" 20 tysięcy za odcinek. W sezonie finałowym, gaża każdego z nich wynosiła ponad milion dolarów!

7. Ciekawie wygląda także kwestia obsadzenia poszczególnych aktorów i aktorek. Courteney Cox wcielająca się w postać Moniki, ubiegała się o rolę Rachel. Z kolei Jennifer Aniston, czyli serialowa Rachel, chciała zagrać Monikę. Losy potoczyły się jednak inaczej. jak się teraz okazuje, wybór twórców był strzałem w dziesiątkę.

6. W skład menu w Central Parku wchodziło: Cappucino, Espresso, Cafe au Lait, Swiss Latte, Mochachio, Central Jolt Java, N.Y. Classico, Urban Tribe Java, Manhattan Mocha, Long Island Cream, Empire Roast i Ms. Liberty BelD.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…