Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mało znane nazwisko za kamerą Kapitan Marvel? 0

Fani wciąż zastanawiają się nad tym, kto stanie za kamerą filmu o przygodach Kapitan Marvel. Najświeższa plotka dotycząca tej produkcji jest taka, że reżyserką filmu zostanie mało znana kobieta.

Początkowo spekulowano, że reżyserii filmu dla Marvela podjąć może się Emily Carmichael, która do tej pory pracowała przy kinie niezależnym. Teraz do sieci trafiła nowa plotka i nowe nazwisko. Po raz kolejny jest to osoba związana z kinem indie.

Według portalu We Got This Covered, Marvel powierzy reżyserię swojego kolejnego widowiska Elizabeth Wood. Podobno doszło już do prywatnego spotkania pomiędzy Wood, a przedstawicielami studia. Reżyserka w tym roku debiutowała filmem White Girl, który został bardzo dobrze przyjęty na festiwalu filmowym w Sundance. Produkcja brała udział w konkursie głównym.

Wydaje się więc, że Marvel chciałby wnieść powiew świeżości i dać szansę komuś młodemu. Na razie to jednak tylko spekulacje. A Wy jak myślicie? To dobry pomysł powierzać tak duży projekt komuś niedoświadczonemu?

Źrodło: We Got This Covered

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…