Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Skazany na śmierć - zwiastun nowego sezonu! 2

Fox wypuściło pierwszy zwiastun nowego sezonu ich hitowego serialu Skazany na śmierć. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości widzimy w nim żyjącego Michaela Scofielda, w którego wciela się Wentworth Miller. Choć serial, którego czwarty sezon definitywnie wskazywał na śmierć głównego bohatera, zakończył emisję w 2009 roku, to dla wielu fanów był czymś wyjątkowym. Nie dziwi więc decyzja studia, aby po latach odświeżyć również tą pozycję, tak jak wcześniej zrobiono z Z archiwum X.

Nowy sezon opowie o tym jak Lincoln, brat Michaela, i Sara, jego żona, łączą siły po tym jak odkrywają, że Michael jednak żyje i przebywa aktualnie w więzieniu w Jemenie. Standardowo planują oni wielką ucieczkę w czym mają im pomóc starzy znajomi. Nowy sezon będzie miał dziesięć odcinków. Twórcy zapowiadają, że będzie to sequel, którego akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach znanych z ostatniego sezonu. Zapewniono także, że fani serii otrzymają logiczne i satysfakcjonujące wyjaśnienie dlaczego Michael Scofield grany przez Millera żyje. Przypomnijmy, że zginął on w filmie telewizyjnym, który był wówczas finałem cyklu.

Na ekrany powrócą Wentworth Miller, Dominic Purcell i Sarah Wayne Callies, a gościnnie pojawią się Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar, Mark Feurstein, Augustus Prew, Rick Yune, Inbar Lavi i Paul Adelstein.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

i_darek1x

Jakoś mnie zwiastun nie zachęcił ? Te które były z początku miały jakiś sens ale im dalej tym było gorzej … i teraz reaktywacja ;)

@i_darek1x Mnie też nie przekonuje. Motyw ucieczki z więzienia powtarzany po raz kolejny. Michael niby we wcześniejszych seriach był taki genialny, a teraz przez tyle lat nie zdołał sam zbiec z więzienia? Niemal na pewno sobie daruję, zwłaszcza, że do dziś mam niesmak po wcześniejszej serii finałowej.

@Bluejohn_26 Przeca tytuł jest Prison Break, to co mają robić piec ciastka? Skąd wiadomo ile tam siedział, jestem pewien ze wrzucili go do tego wiezienia specjalnie żeby kogoś odbił. A wcześniej pewnie pomagał rządowi lub coś w ten deseń. Mnie trochę smutno iż mało w tym trailerze T Baga, za to mamy islamistę C-Nota.

Trophy

Zabili go i uciekł :P haha

Movieman

Szaleństwooooooo!

Proszę czekać…