Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Naznaczony będzie straszył po raz czwarty 0

Dla fanów serii "Naznaczony" mamy bardzo dobre wieści. W przyszłym roku do kin wejdzie czwarta odsłona, która została zapoczątkowana przez Jamesa Wana.

Zostało to ogłoszone przez gwiazdę serii, Lin Shaye. Aktorka wystąpiła jak na razie we wszystkich odsłonach cyklu, gdzie wcielała się w postać parapsycholog, Elise Rainier. Informacje podano w specjalnie przygotowanym z tej okazji wideo. Możecie znaleźć je poniżej.

Z filmiku możemy dowiedzieć się między innymi tego, kiedy film wejdzie do kin. Naznaczony 4 na ekranach pojawi się 20 października przyszłego roku. Za scenariusz do produkcji odpowiada Leigh Whannell, który pisał skrypty do wszystkich części. On sam zresztą stanął za kamerą Naznaczonego 3. Tym razem jednak na stołku reżysera zastąpi go Adam Robitel, który przed dwoma laty debiutował horrorem Opętana.

Seria "Naznaczony" to niezwykle dochodowa seria grozy, która potrafi na siebie zarobić. Pierwsza część mająca budżet sięgający zaledwie 1,5 mln dolarów zarobiła na całym świecie niespełna 100 mln. Druga odsłona miała zwiększony budżet do 5 mln. Zarobiła ponad 160 mln. Budżet ostatniej z dotychczasowych części wyniósł 10 mln dolarów. Film na całym świecie zgarnął 112.

Źrodło: Blumhouse

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KubiQ 2016-05-18

Taki protip – głośny hałas nie jest straszny. Jest WKURZAJĄCY.

Proszę czekać…