Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Znamy bohaterów Łotra Jeden. Gwiezdne Wojny - Historie! 2

Zapowiedź oficjalnego przewodnika po filmie Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie nie tylko daje nowe spojrzenie na głównych bohaterów produkcji, ale także po raz pierwszy ujawnia niektórych przeciwników ekipy Łobuza oraz prezentuje samego Dartha Vadera!

Dziesięciostronnicowa zapowiedź przewodnika wydana została w „Edelweiss catalog”. Zaprezentowano w niej wiele nieujawnionych dotąd postaci, walczących zarówno po stronie Rebeliantów, jak i po ciemnej stronie mocy – każdy bohater opatrzony został krótką charakterystyką. Ujawniono również, że szeregi Łotra Jeden zasili kilka postaci wygenerowanych w technice CGI, a Alan Tudyk wcieli się w droida, początkowo związanego z Imperium (jak zresztą zakładano).

Oto pełna lista poznanych postaci:

  • Jyn Erso, grana przez Felicitę Jones – doświadczony żołnierz i wojownik,
  • Kapitan Cassian Andor, grany przez Diego Lunę – oficer Sojuszu Rebeliantów,
  • Baze, grany przez Jianga Wen – niezależny zabójca,
  • Bodghi, grany przez Riz Ahmeda – żołnierz Rebelii,
  • Chirrutu, grany przez Donniego Yena – opisany jako „wojownik duchowy”,
  • „Director” Krennic, grany przez Bena Mendelsohna – militarny doradca Imperium.

Wiadomo również, że widoczni na zdjęciu czarni Szturmowcy, nazwani zostali Szturmowcami Śmierci.

Pełne wydanie oficjalnego przewodnika po filmie Łotr Jeden. Gwiezdne Wojny – Historie ukaże się 24 stycznia 2017 roku, a zamówienia można składać już teraz na Amazonie (koszt: 24,99$). Książka ma liczyć 160 stron, wypełnionych fotosami z filmu, nigdy niepublikowanymi materiałami i wywiadami.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-05-17

Vaaaader!

Proszę czekać…