Elton John potwierdził udział w nowej części Kingsmanów!

W zeszłym miesiącu świat obiegła informacja, jakoby w nadchodzącej części Kingsmanów zagrać miał Sir Elton John. Muzyk odbywał wtedy wstępne rozmowy ze studiem. Teraz Elton John potwierdza swój udział w filmie, publikując na Instagramie nowy plakat produkcji.

Plakat, zamieszczony przez słynnego muzyka, posiada kilka ironicznych odniesień, m.in. pojawia się na nim hasło „Wednesday night’s alright for fighting” – to nawiązanie do twórczości Eltona Johna, a ściślej mówiąc do piosenki zatytułowanej „Saturday Night’s Alright for Fighting”. Dodatkowo przedstawia on charakterystyczne okulary przeciwsłoneczne, stanowiące znak rozpoznawczy brytyjskiego artysty.

Elton John opublikował też post, w którym pisze: „It’s been a long time since Tommy”. Faktycznie, muzyk wystąpił w filmie tylko raz, a działo się to w roku 1975 roku, w musicalu Tommy.

Brytyjski artysta zagra u boku Tarona Egertona, ponownie wcielającego się w głównego bohatera i Marka Stronga jako Merlina. Prócz nich na ekranie zobaczymy Halle Berry jako szefa CIA oraz Pedro Pascala, którego rolę nazwano „Jack Daniels”. Channing Tatum i Julianne Moore prowadzą wstępne rozmowy i być może również dołączą do obsady jako główni złoczyńcy produkcji.

Na stołku reżysera po raz kolejny zasiądzie Matthew Vaughn – on też zajmie się pisaniem scenariusza.

Premiera Kingsman: The Golden Circle zaplanowana jest na 16 czerwca 2017 roku.


Kornel Nocoń
Maniakalny kinoman, wychowany na Kieślowskim, Kubricku, Koterskim, Tarantino i „Władcy Pierścieni”. W wolnych chwilach ogląda filmy – a jeśli ich nie ogląda, to ogląda seriale. Fan kina realistycznego z misją zniechęcenia polskich widzów do słabych produkcji.