Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Żywa reakcja Jasona Momoy na ostatnią scenę z Gry o tron 0

Emocje po finałowej scenie z ostatniego odcinka Gry o tron jeszcze na dobre nie opadły. Skomentować to wszystko postanowił także Jason Momoa, który w pierwszym sezonie serialu wcielał się w męża Daenerys, Khala Drogo.

Oczywiście w dalszej częsci newsa znajdują się spoilery dotyczące ostatniego epizodu serialu stacji HBO. Dlatego też czytacie go na swoją odpowiedzialność.

Jason Momoa w bardzo ekspresyjny sposób skomentował wydarzenia, które rozegrały się w czwartym odcinku zatytułowanym "Book of the Stranger". Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku Matka Smoków po raz kolejny potwierdziła swoją wielkość. Wcielająca się w tę postać Emilia Clarke ponownie uszła cało z trudnej sytuacji. I to w jaki sposób! Po tym jak Khaalesi spaliła dothrackich wodzów, wyszła nago z budynku pokrytego płomieniami.

Hahahahahahahahahahahhhahaha. Kocham Grę o tron. Nie pogrywajcie z moją przyjaciółką. Hahahahahahahahah Emilia Clarke kocham Cię Księżycu Mojego Życia. ALOHA DROGO.

napisał na swoim Instagramie aktork

Amerykański aktor użył co prawda bardziej niecenzuralnego słownictwa, ale oczywistych względów go nie skopiujemy. Wracając jednak do sedna całej sprawy. Gra o tron nie daje o sobie zapomnieć. Budzi wielkie zainteresowania nawet wśród hollywoodzkich gwiazd. Absolutny fenomen.


Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…