Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. krytykuje Marvela 2

Od dawna wiadomo, że serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. jest powiązany z filmowym uniwersum. Jak się jednak okazuje nie wszyscy tak uważają. I co ciekawe taką osobę można znaleźć w samej rodzinie Marvela.

Na zdjęciu Clark Gregg, Chloe Bennet oraz Ming-Na Wen

Jest nią aktorka Chloe Bennet, która skrytykowała swojego pracodawcę za udawanie spójności w kinowym uniwersum. Oczywiście w jej słowach można znaleźć trochę racji. Pomimo tego, że seriale Marvela rozgrywają się w tym samym świecie co filmy, to ze świecą szukać jakichś większych nawiązań. Trochę lepiej wygląda sytuacja w produkcjach telewizyjnych, gdzie od czasu do czasu mamy jakieś nawiązanie do MCU.

W czasie konwentu Wizard World Des Moines, aktorka wcielająca się w postać Daisy Johnson (niegdyś Skye) została zapytana o ten aspekt. Pytanie dotyczyło tego, dlaczego członkowie Avengers tacy jak Czarna Wdowa czy Kapitan Ameryka, nawet na moment nie pojawiają się w serialu, aby pomóc tytułowym agentom. Tym bardziej, że w trzecim sezonie muszą się oni mierzyć z zagrożeniem dla całego świata.

Nie wiem. Ludzie, którzy robicie filmy dla Marvela, dlaczego nie mówicie o tym co się dzieje w naszym serialu? Dlaczego ich o to nie zapytacie? Ponieważ im na tym nie zależy.

odpowiedziała Bennet.

Pytania zadawane w tej sprawie dosyć mocno sfrustrowały aktorkę. W kolejnym została zapytana o to czy chciałaby wystąpić w kinowym filmie Marvela.

Kinowe Uniwersum Marvela uwielbia udawać, że wszystko ze sobą jest połączone, ale oni tak naprawdę w ogóle nie uwzględniają wydarzeń z naszego serialu. Tak, chętnie wystąpiłabym w filmie, ale oni chyba nie podzielają tego pomysłu.

zakończyła rozgoryczona aktorka.

Jak widać problemy związane z filmowym i telewizyjnym uniwersum Marvela mogą narastać. Warto też przypomnieć, że nie tylko Agenci T.A.R.C.Z.Y. są powiązani z MCU. W jego skład wchodzą także seriale Netfliksa taki jak Daredevil czy Jessica Jones. A przecież już niebawem premierę będą miały kolejne produkcje amerykańskiej platformy.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…