Powstanie kolejna seria Pitbulla 0

TVP podjęła decyzję o kontynuacji serialu Pitbull. Trzecia odsłona produkcji pojawi się na antenie jesienią br. bądź w marcu 2008.

Nie jest jeszcze znana liczba epizodów, które powstaną. Pierwsza seria liczyła pięć odcinków i została nadana w grudniu 2005. Kolejna, trzynastoodcinkowa jest emitowana od 9 marca.

Warto wspomnień, że drugiego tygodnia emisji, został pobity rekord serialu. W czwartek 15. marca według danych TNS OBOP w paśmie 22:50 – 23:30 sensacyjną opowieść obejrzało ponad 1,26 mln widzów. Podczas emisji Pitbulla udział TVP2 w widowni telewizyjnej przekroczył 22%.

Pitbull to serial pokazujący pracę w polskiej policji. Przedstawia rozterki bohaterów i nienajlepsze warunki ich pracy. Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Warszawie. Główni bohaterowie to oficerowie z Wydziału Zabójstw. To, co ich łączy, to wspólny cel – oczyszczenie świata z przestępców i oczywiście przyjaźń. Stale zmuszani są do podejmowania szybkich decyzji, a one odbijają się na ich życiu osobistym. Spotykają się i współpracują z bandytami. W rolach głównych występują m.in. Andrzej Grabowski, Marcin Dorociński, Rafał Mohr i Krzysztof Stroiński, Weronika Rosati. Serial produkuje Grupa ATM.

Wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…