Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowa wersja MacGyvera w pierwszym zwiastunie 0

Kultowy MacGyver powraca w nowej wersji. Stacja CBS zaprezentowała pierwszy zwiastun serialu, który będzie rebootem produkcji z lat osiemdziesiątych. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Głównym bohaterem produkcji będzie 20 letni Angus MacGyver, który trafia pod skrzydła tajnej organizacji, którą znają fani oryginału. Tytułowa postać będzie musiała wykorzystać swoje umiejętności do rozwiązywania napotykanych przeszkód, ale także nabierać doświadczenia w fachu.

Przez lata w postać MacGyvera wcielał się Richard Dean Anderson. Teraz jednak przyszedł czas nowego aktora, a jest nim Lucas Till. Na razie nie ogłoszono kiedy premiera odcinka pilotowego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2016-05-19

To będzie katastrofa.

Kasia 2016-05-19

Serial tylko i wyłącznie skierowany do młodzieży nie bardzo mnie interesuje.

Arkadiusz Turek 2016-05-19

Ale jak to? MacGyver nie używał broni, a ten już w zwiastunie strzela z łuku i zepsuł ciężarówkę zrzucając ją ze zbocza, niedobry ;) Domyślam się, że to ma trafić w gust nowych widzów, a nie starej gwardii, więc nie ma co rozpaczać, najwyżej nie będziemy oglądać :)

Kur123ek 2016-05-19

Życzę klapy. Już lepiej było dać starego Andersona a nie jakiegoś gnojka ze szczurzym pyskiem. Żenada

Tomasz Rutkowski Kur123ek 2016-05-19

@Kur123ek Nie wiem czy by dał radę, http://polski.fm/wp-content/uploads/2015/04/mcgyver-5.jpg
A nowy aktor to niezły placek. Panie daj pan spokój, kto w ogóle wpuścił go na plan… W to co wspomina @miodzik, żenua niestety.

Proszę czekać…