Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun serialu na podstawie Dnia próby 0

Już niebawem telewizja zaleje nas serialami na podstawie znanych filmów. Na łamach naszego portalu mogliście oglądać zwiastuny produkcji na podstawie takich filmów jak Strzelec, Zabójcza broń czy Egzorcysta. Teraz przyszło pora na Dzień próby!

Serial powstał na podstawie znakomitego kryminału z 2001 roku, który został wyreżyserowany przez Antoine Fuqua. Opowiadał on historię nieopierzonego policjanta, który trafia pod skrzydła doświadczonego detektywa z wydziału narkotykowego. Posiada on niekonwencjonalne metody działania co nie do końca podoba się jego młodszemu koledze.

Przed piętnastoma laty w rolach głównych zobaczyliśmy Ethana Hawke'a oraz nagrodzonego Oscarem, Denzela Washingtona. Teraz w postacie pierwszoplanowe wcielą się Bill Paxton i Justin Cornwell. Dzień premiery serialowej wersji Dnia próby nie został jeszcze ogłoszony.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Rob 2016-05-19

Ech z jakiego jeszcze filmu zrobią serial :/

Bluejohn_26 Animek84 2016-05-20

@Animek84 "Wożąc panią Daisy – Młode lata" i "Titanic: 20 lat później";)
A tak na serio, to producentom TV chyba się pomysły wyczerpały i biorą na warsztat wszystkie produkcje, które miały głośne tytuły – zawsze ktoś się skusi. Fakt, że większość z tego typu produkcji, to jedna wielka, śmierdząca i parująca …. wydaje się mało komu przeszkadzać.

Rob Bluejohn_26 2016-05-20

@Bluejohn_26 Ja czekam jeszcze na "Drużynę A" w naszych czasach, a żeby było poprawnie politycznie tym razem "Hannibal" powinien być młodym Afroamerykaninem, lub po prostu wszyscy niech będą kobietami :D

Bluejohn_26 Animek84 2016-05-20

@Animek84 Dodatkowo musiałby być przedstawicielem (przedstawicielką?) społeczności LGBT. W przeciwnym razie GLAAD oprotestuje serial jako nietolerancyjny i wtedy marny będzie jego los.

Rob Bluejohn_26 2016-05-20

@Bluejohn_26 Czyli np z romansem między Baracusem i Mardockiem. Strach pomyśleć, ale tak może się stać.

Proszę czekać…