DC Comics bardziej optymistyczne 0

Geoff Johns został mianowany jednym z szefów DC Films w Warner Bros. Jako autor komiksów zapewne będzie miał swoje spojrzenie na ich ekranizacje. Na spotkaniu z prasą podzielił się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości firmy.

Johns nie chciał mówić o żadnych szczegółach związanych z jego nową rolą w DC Entertainment, jednak poruszył temat, w jakim kierunku, według niego, powinni zmierzać. Wspomniał, że obecnie ich filmy potrzebują "nadziei i optymizmu". Oczywiście nie deprecjonuje to pracy Zacka Snydera, ale wskazuje zupełnie inny kierunek rozwoju. Johns ma parę pomysłów, w jaki sposób Superman powinien być portretowany we wszystkich mediach.

Myślę, że ludzie są w błędzie, uważając Supermana za trudnego do zrozumienia i utożsamienia, ponieważ jest tak silny. Dla mnie to zwykły chłopak z Kansas, który przeprowadził się do miasta i po prostu chce robić wszystko najlepiej, jak potrafi. Działać w miarę swoich możliwości.

W przerwie od pisania komiksów, Johns będzie miał ręce pełne pracy przy DC Films. Może wprowadzi nieco świeżości ze swoimi doświadczeniu w portretowaniu superbohaterów. Szczególnie, że uważa, iż w tych opowieściach i bohaterach można odnaleźć wiele emocji, które wciąż skrywają się gdzieś pod powierzchnią.

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…