Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kiedy wystartują zdjęcia do Sherlocka Holmesa? 0

W poprzednim miesiącu w trakcie promowania filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Robert Downey Jr. zdradził iż produkcja trzeciej części Sherlocka Holmesa miałaby się rozpocząć pod koniec tego roku. Potwierdził również, że za kamerą ponownie stanie Guy Ritchie.

Studio odpowiedzialne za obraz jeszcze nie podało dokładnie szczegółów produkcji, aczkolwiek producent Joel Silver w jednym z wywiadów powiedział, że zdjęcia do filmu mogłyby wystartować jesienią. Potwierdził również, że scenariusz jest już gotowy, a dwie największe gwiazdy będą w tym terminie dostępne.

W 2011 roku, czyli tym samym w którym debiutowała kontynuacja Sherlocka Holmesa, scenarzysta Irona Mana 3, Drew Pearce dostarczył producentom studia scenariusz trzeciej części. Nie wiadomo jednak czy zostanie on wykorzystany czy może zatrudniony został jakiś inny pisarz. W swoim wywiadzie, Silver niestety nie zdradził szczegółów dotyczących fabuły. Ma on jednak nadzieję, iż ekipa zdjęciowa wejdzie jeszcze przed rozpoczęciem prac nad Avengers: Infinity War.

Zdjęcia do kolejnego widowiska Marvela mają rozpocząć się już w listopadzie i będą trwać przez około dziewięć miesięcy. W tym okresie Robert Downey Jr. będzie niedostępny. Twórcom filmu zależy, więc aby zdjęcia rozpocząć przed Avengers. Dodatkowo Joel Silver zdradził, iż w przyszłości liczy na jeszcze kilka filmów z tą postacią.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…