Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOX wyemituje Outcast: Opętanie na Facebook Live 1

20 maja stacja FOX przejdzie do historii! Po raz pierwszy za pomocą Facebook Live wyemitowany zostanie odcinek serialu Outcast: Opętanie. Serial będą mogli obejrzeć widzowie z 61 krajów, w tym także Polski.

W piątek 20 maja widzowie m.in. z Polski, będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek serialu Outcast: Opętanie, kultowego twórcy Roberta Kirkmana, w transmisji na żywo za pomocą funkcji Facebook Live. Emisja w Polsce rozpocznie się o godzinie 22:00. Żeby zobaczyć pierwszy odcinek serialu, należy odwiedzić lokalny fanpage kanału FOX https://www.facebook.com/FOXPolska. 4 czerwca kanał FOX rozpocznie globalną emisję serialu Outcast: Opętanie na wszystkich swoich rynkach.

Serial oparty jest na komiksie, stworzonym przez Roberta Kirkmana we współpracy z rysownikiem Paulem Azecetą. Opowiada losy Kyle’a Barnesa, młodego mężczyzny, którego przez całe życie nawiedzają demony. Teraz, dzięki wsparciu Wielebnego Andersona – kapłana, który również zmaga się z niejednym własnym demonem – Kyle rozpoczyna podróż w poszukiwaniu odpowiedzi i normalnego życia, które utracił. To, co odkryje, może zmienić losy jego samego i całego świata, i to na zawsze.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…