Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy zobaczymy Kingpina w Spider-Man: Homecoming? 2

Za sprawą serialu Daredevil oraz filmu kinowego Spider-Man: Homecoming, uniwersum Marvela może jeszcze bardziej się zacieśnić. A wszystko dzięki postaci Kingpina, w którego wciela się Vincent D'Onofrio.

Po tym jak aktorka występująca w produkcji Agenci T.A.R.C.Z.Y., Chloe Bennet skrytykowała włodarzy Marvela za udawania spójności w kinowym i serialowym uniwersum, rozpoczęła się wielka dyskusja czy aby na pewno tak nie jest. Nie od dzisiaj wiadomo, że seriale Marvela rozgrywają się w tym samym świecie co filmy. Jednak ze świecą szukać jakichś połączeń z kinowymi widowiskami. Trochę lepiej wygląda sytuacja w produkcjach telewizyjnych, gdzie od czasu do czasu mamy jakieś nawiązanie do MCU.

Już niebawem ta sytuacja może się jednak zmienić. Jak donosi portal Screen Geek, Wilson Fisk znany pod pseudonimem Kingpin może pojawić się w solowym filmie o przygodach Człowieka Pająka. Byłyby to więc wielki crossover Daredevila z przygotowywanym Spider-Man: Homecoming. Złoczyńca odgrywany przez Vincenta D’Onofrio jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych czarnych charakterów w całym uniwersum Marvela. To także jeden z najbardziej znanych przeciwników Petera Parkera.

Miałoby to sens, jeśli włodarze zdecydowaliby się na zaprezentowanie tej postaci także w kinowym uniwersum Marvela. Na pewno byłoby to niezłe uzupełnienie dla Vulture’a, który również ma pojawić się roli przeciwnika Spider-Mana. Warto dodać, że Kingpin jest obok Lokiego jedynym złym, który mógł liczyć na powrót.

Źrodło: Screen Geek

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…