http://vimeo.com/mironkundzicz

Powiększa się obsada Made of Honor 0

Sydney Pollack, Kadeem Hardison i Beau Garrett wystąpią w komedii romantycznej Made of Honor.

Produkuje Sony Pictures. Zdjęcia ruszyły w tamtym tygodniu.

Sydney Pollack na planie filmu Tłumaczka 2005Sydney Pollack na planie filmu Tłumaczka 2005

Fabuła filmu skupi się na Tomie (Patrick Dempsey) i Claire (Michelle Monaghan), którzy są przyjaciółmi od dziesięciu lat. On jest uzależniony od randkowania, natomiast ona chce wyjść za mąż, ale nie znalazła jeszcze tego jedynego.

I kiedy Tom dojdzie do wniosku, że chciałby się związać z Claire, ta powiem mu, że jest zaręczona. Na dodatek poprosi go, aby był jej drużbą. Tom zgadza się, ale w planie ma zatrzymanie wesela i odbicie panny młodej.

Pollack zagra ojca Toma, a Hardison (Pokonaj najszybszego) i Garrett (Fantastyczna czwórka 2) wcielą się w postacie drugoplanowe. Reżyseruje Paul Weiland (Czarna Żmija: Tam i z powrotem), a autorami scenariusza są Deborah Kaplan (Grunt to rodzinka II) i Harry Elfont (Dzień Niepodległości).

Sydney Pollack urodził się w Lafayette. Jest znanym reżyserem (Czyż nie dobija się koni?, Tootsie, Pożegnanie z Afryką, Firma) i aktorem (Mężowie i żony, Oczy szeroko zamknięte, Krzesła Orkiestry, Gracz). Ma na swoim koncie trzy nominacje do Oscara, ale zdobył go tylko raz, za Pożegnanie z Afryką.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…