Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Pitbull tym razem zawładnięty przez niebezpieczne kobiety 2

Niekwestionowany król kina sensacyjnego Patryk Vega przedstawia następcę wielkiego, filmowego hitu – Pitbull. Nowe porządki. Druga część filmowej trylogii Pitbull. Niebezpieczne kobiety przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet.

Joanna Kulig w Pitbull. Niebezpieczne kobiety, fot. Anna Gostkowska/Ent One Investments

18 maja w Warszawie padł pierwszy klaps na planie filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Druga część filmowej trylogii w kinach od 11 listopada 2016 roku. Producent – Ent One Investments oraz dystrybutor – Kino Świat, zaprezentowali pierwsze zdjęcia z planu oraz oficjalny opis produkcji.

Elektryzujące i zdeterminowane – policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady.

Niekwestionowany król kina sensacyjnego Patryk Vega przedstawia następcę wielkiego, filmowego hitu – Pitbull. Nowe porządki. Kontynuacja przeboju, który na polskich ekranach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów, przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. Pitbull. Niebezpieczne kobiety – druga część filmowej trylogii – to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek!

W doborowej obsadzie Pitbull. Niebezpieczne kobiety powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie – niebezpieczne kobiety.

Piotr Stramowski i Maja Ostaszewska, fot. Anna Gostkowska/Ent One Investments

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej, której macki sięgają dużo dalej niż można sobie wyobrazić.

Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), śmiertelnie niebezpiecznym członkiem gangu motocyklowego, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia.

Piotr Stramowski i Maja Ostaszewska, fot. Anna Gostkowska/Ent One Investments

W kinie policyjnym kobieta zawsze była uprzedmiotowiona. Nosiła teczkę z aktami za facetem, albo była podawaczem kwestii. Pitbull. Niebezpieczne kobiety stanowi pod tym względem absolutną rewolucję. Po raz pierwszy w historii gatunku to kobiety będą determinowały wydarzenia w filmie i to z punktu widzenia ich emocji zostanie prowadzona historia. W filmie mamy losy kilku policjantek i dziewczyn z drugiej strony barykady. Podobnie jak w Nowych porządkach wszystkie sceny i dialogi są przeniesione 1 do 1 z prawdziwego życia, w którym występują pierwowzory filmowych bohaterek.

powiedział Patryk Vega

Małą galerię zdjęć z Pitbull. Niebezpieczne kobiety prezentujemy poniżej:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…