Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jennifer Lawrence o potencjalnym powrocie do roli Mystique 0

Jennifer Lawrence to bardzo zapracowana osoba. Nie wiadomo czy będzie jej dane po raz kolejny wystąpić w serii filmów o X-Menach. Przypomnijmy, że wciela się ona w bardzo ważną postać o pseudonimie Mystique.

Aktorka w wywiadzie udzielonemu magazynowi Entertaiment Weekly wypowiedziała się na temat ewentualnego powrotu do roli. Oto co zdobywczyni Oscara miała do powiedzenia w tej kwestii.

Bardzo chciałabym powtórzyć tę rolę. Kocham fanów i kocham tę postać. Później jednak uświadamiam sobie jak ważny jest dla mnie czas, jak ważne są w życiu trzy miesiące zabrane w jednym roku. Fassbender, McAvoy i ja rozmawiamy na ten temat. "Powrócisz? Nie wiem", "Powrócę jeśli ty powrócisz". Fox powinien być zaniepokojony, ponieważ zawarliśmy pakt. Jeśli jeden z nas nie powróci, to reszta również.

Z pewnością słowa Lawrence o porozumieniu pomiędzy największymi gwiazdami serii może budzić pewien niepokój. Nie tylko wśród włodarzy wytwórni, ale także fanów. Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści dotyczące tego uniwersum. Na razie cieszmy się z premiery kolejnego filmu, X-Men: Apocalypse.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…