Plany na drugi sezon Legends of tomorrow

Właśnie wyemitowano odcinek finałowy pierwszego sezonu Legends of Tomorrow. Na szklanym ekranie pojawił się Hourman (Patrick J. Adams), co zapowiada się, że Justice Society of America dołączy do serialu.

W ostatnich słowach wyraźnie wskazano kierunek, w którym zmierzamy. To nie było tylko przedstawienie Hourmana, ale również jego towarzyszy z Justice Society Of America. Fani komiksów wiedzą, że Justice Society jest prekursorem Justice League, dlatego uważam to za istotny ruch w telewizyjnym odłamie świata DC – mówi producent wykonawczy Marc Guggenheim.

Na ekranie jest już Supergirl, która stanowi część tego świata. Wydaje się więc, że jesteśmy coraz bliżej zobaczenia Justice League w telewizji. Jak na razie JSA jest dobrym początkiem.

Połączenie Legens i Justice Society oznacza, że będzie potrzebny ogromny czarny charakter w drugim sezonie serialu. Guggenheim mówi na ten temat:

Wielkim złym drugiego sezony nie będzie Thanagarians. To będzie zupełnie coś innego. Wszystko co mogę powiedzieć to fakt że Vandal Savage to jak spacer przez park w porównaniu z tym, z czym Legends będą się mierzyć. To będzie o wiele większe zagrożenie. Na razie nic więcej nie powiem, ponieważ kiedy ujawnimy informacje, będą one naprawdę interesujące. Ludzie będą pytać "Vandal kto?", jak już otrzymają pełen obraz zagrożenia, z którym będzie się zmagał cały team.

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/