Plany na drugi sezon Legends of tomorrow 0

Właśnie wyemitowano odcinek finałowy pierwszego sezonu Legends of Tomorrow. Na szklanym ekranie pojawił się Hourman (Patrick J. Adams), co zapowiada się, że Justice Society of America dołączy do serialu.

W ostatnich słowach wyraźnie wskazano kierunek, w którym zmierzamy. To nie było tylko przedstawienie Hourmana, ale również jego towarzyszy z Justice Society Of America. Fani komiksów wiedzą, że Justice Society jest prekursorem Justice League, dlatego uważam to za istotny ruch w telewizyjnym odłamie świata DC – mówi producent wykonawczy Marc Guggenheim.

Na ekranie jest już Supergirl, która stanowi część tego świata. Wydaje się więc, że jesteśmy coraz bliżej zobaczenia Justice League w telewizji. Jak na razie JSA jest dobrym początkiem.

Połączenie Legens i Justice Society oznacza, że będzie potrzebny ogromny czarny charakter w drugim sezonie serialu. Guggenheim mówi na ten temat:

Wielkim złym drugiego sezony nie będzie Thanagarians. To będzie zupełnie coś innego. Wszystko co mogę powiedzieć to fakt że Vandal Savage to jak spacer przez park w porównaniu z tym, z czym Legends będą się mierzyć. To będzie o wiele większe zagrożenie. Na razie nic więcej nie powiem, ponieważ kiedy ujawnimy informacje, będą one naprawdę interesujące. Ludzie będą pytać "Vandal kto?", jak już otrzymają pełen obraz zagrożenia, z którym będzie się zmagał cały team.

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…