Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Zdjecia z planu Obcy: Przymierze 3

Mamy dla Was coś ekstra! Pierwsze zdjęcia z planu filmu Obcy: Przymierze, na których możemy zobaczyć walkę 2 kosmicznych obcych. Film będzie kontynuacją Prometeusza z 2012 roku i bezpośrednim prequelem pierwszego filmu z 1979 roku. Na zdjęciach możemy też zobaczyć posągi Inżynierów.

Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć niemałą masakrę, która zapowiada ciekawą scenę z filmu i potwierdzenie kategorii wiekowej R, jak obiecał reżyser Ridley Scott. Widać również, że obcy to przebrani aktorzy, a nie efekty CGI co również dobrze wróży produkcji. Zdjęcia są kręcone w nieznanej pustynnej lokacji Sydney w Australii. Film ma wypełnić lukę powstałą między serią Obcych, a Prometeuszem. Jedynym powracającym aktorem z Prometeusza będzie Michael Fassbender, który wcieli się w androida Davida.

Opis dystrybutora:
Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza.Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…