Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Keaton powraca do rozmów z Marvelem jako wróg Spider-Mana 2

Niedawno informowaliśmy o tym, że Michael Keaton nie pojawi się w najświeższej odsłonie przygód Człowieka-Pająka zatytułowanej Spider-Man: Homecoming. Jednak jak donosi Variety aktor powrócił ponoć do rozmów z Sony i Marvelem i jest całkiem spora szansa na sfinalizowanie tranzakcji na jego udział w roli przeciwnika Petera Parkera.

Pierwsze plotki na temat pojawienia się Keatona w filmie ujrzały światło dzienne w kwietniu br., kiedy to mówiło się o objęciu przez niego roli Sępa (Vulture), który miałby być głównym antybohaterem. Plotka była prawdopodobnie nawiązaniem do Oscarowego filmu Birdman, gdzie aktor również wcielił się w tytułową postać bohatera w stroju ptaka. Obsadzenie Keatona byłoby drugą tajemniczą rolą w filmie, po tym jak jako w jedną z koleżanek Petera ze szkoły wcieli się młoda Zendaya. Fabuła będzie miała miejsce w trakcie szkolnych lat Spider-Mana.

W roli Parkera/Spidey’a wystąpi Tom Holland, jako ciocię May zobaczymy Marisę Tomei, a jako Tony’ego Starka/Iron Mana ponownie zobaczymy Roberta Downey Jr. Holland zadebiutował na ekranach w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…