Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Goldblum, Urban i inni w Thorze 3! 4

Marvel opublikował pełną listę nazwisk aktorów i aktorek, którzy pojawią się w długo wyczekiwanym trzecim filmie o przygodach boga piorunów, Thora zatytułowanym Thor: Ragnarok. Reżyserem jest nominowany do Oscara Taika Waititi, gwiazda i reżyser komedio-horroru Co robimy w ukryciu. Premiera filmu w listopadzie przyszłego roku.

Szkic koncepcyjny z Thor: Ragnarok

Do obsady Thora 3 dołączyli: dwukrotna zdobywczyni Oscara Cate Blanchett, która wcieli się złego bohatera, wielką wojowniczkę Helę; Jeff Goldblum odegra rolę ekscentrycznego Wielkiego mistrza (Grandmaster); Tessa Thompson przywróci do życia postać bohaterskiej Walkirii; Karl Urban, który z kolei stanie się potężnym wojownikiem imieniem Skurge. Na planie nie zabraknie też potężnego Hulka, którego poznaliśmy w filmach opowiadających o przygodach drużyny Avengers. Wcieli się w niego ponownie Mark Ruffalo.

Kontynuacja epickiej franczyzy o Thorze będzie mocna i unikalna, a przy dodaniu takich osób jak Cate, Jeff, Tessa, Karl i Mark do obsady stworzymy jego najniebezpieczniejsze i najbardziej heroiczne przygody do tej pory.

Powiedział producent Kevin Faige.
Surowy talent każdej z tych osób nie może się z niczym równać na ekranie. Mając kogokolwiek z nich kto dołączyłby do filmowego uniwersum Marvela byłoby zaszczytem; mając ich wszystkich jest po prostu niesamowite.

Nowa obsada dołącza tym samym do Chrisa Hemswortha, który w Thora wcieli się po raz piąty, Toma Hiddlestona, czyli Lokiego – adoptowanego brata Thora, Idrisa Elby – asgardskiego strażnika Heimdalla oraz Anthony’ego Hopkinsa, który po raz kolejny wcieli się w Odyna, władcę Asgardu i ojca Thora. Producentami wykonawczymi filmu są Louis D’Esposito, Brad Winderbaum, Victoria Alonso, Thomas M. Hammel i Stan Lee.

Źrodło: Marvel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…