Gwiazdy Kochaj!: 'To nie są grzeczne dziewczynki!'

Magdalena Lamparska i Roma Gąsiorowska-Żurawska. Fot. Mikołaj Tym, Federico Film

Prezentujemy nowy materiał wideo z gwiazdami komedii Kochaj! Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! Film w kinach w całej Polsce od 3 czerwca 2016.

W przyjaźni są jak bohaterki Seksu w wielkim mieście. W imprezowaniu dorównać im mogą tylko Druhny Judda Apatowa. Sawa, Anka, Weronika, Oliwia i Marta – gotowe na wszystko lejdis z komedii Kochaj! – już od 3 czerwca będą rozbawiać i wzruszać widzów w kinach.

Kochaj! to po prostu fajny film. Od razu polubicie jego bohaterki.

Ja zakochałam się w tym filmie. To doskonała propozycja na lato oraz na babskie wyjścia.

To nieprzesłodzona opowieść o kobiecej solidarności.

Udało nam się stworzyć film o prawdziwej, ciepłej i intensywnej przyjaźni kobiecej, która może góry przenosić!

Ten film po prostu trzeba zobaczyć. To komedia o babskiej przyjaźni, na której nawet faceci nie będą się nudzić! Panowie otrzymają wgląd w kobiecy świat oraz bohaterki, z którymi na pewno chcieliby się spotkać. Choć to nie są grzeczne dziewczynki!

Więcej o filmie, w rytm hitu "You Really Got Me" The Kinks, w premierowym wideo-wywiadzie opowiadają: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska:

Bohaterka Kochaj! – Sawa (Olga Bołądź) – wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: "facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca". Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym. Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magdalena Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

Więcej o samym filmie oraz zwiastun komedii znajdziecie tutaj: Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom.

Film w kinach w całej Polsce od 3 czerwca 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa


Arkadiusz Turek
Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.