Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Gwiazdy Kochaj!: 'To nie są grzeczne dziewczynki!' 2

Prezentujemy nowy materiał wideo z gwiazdami komedii Kochaj! Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! Film w kinach w całej Polsce od 3 czerwca 2016.

Magdalena Lamparska i Roma Gąsiorowska-Żurawska. Fot. Mikołaj Tym, Federico Film

W przyjaźni są jak bohaterki Seksu w wielkim mieście. W imprezowaniu dorównać im mogą tylko Druhny Judda Apatowa. Sawa, Anka, Weronika, Oliwia i Marta – gotowe na wszystko lejdis z komedii Kochaj! – już od 3 czerwca będą rozbawiać i wzruszać widzów w kinach.

Kochaj! to po prostu fajny film. Od razu polubicie jego bohaterki.

Ja zakochałam się w tym filmie. To doskonała propozycja na lato oraz na babskie wyjścia.

To nieprzesłodzona opowieść o kobiecej solidarności.

Udało nam się stworzyć film o prawdziwej, ciepłej i intensywnej przyjaźni kobiecej, która może góry przenosić!

Ten film po prostu trzeba zobaczyć. To komedia o babskiej przyjaźni, na której nawet faceci nie będą się nudzić! Panowie otrzymają wgląd w kobiecy świat oraz bohaterki, z którymi na pewno chcieliby się spotkać. Choć to nie są grzeczne dziewczynki!

Więcej o filmie, w rytm hitu "You Really Got Me" The Kinks, w premierowym wideo-wywiadzie opowiadają: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska:

Bohaterka Kochaj! – Sawa (Olga Bołądź) – wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: "facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca". Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym. Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magdalena Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

Więcej o samym filmie oraz zwiastun komedii znajdziecie tutaj: Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom.

Film w kinach w całej Polsce od 3 czerwca 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Madzia80 2016-05-25

Jak człowiek idzie do kina a potem na imprezę, to dramaty lekko odpadają. Myślę, że dobra bajka będzie w sam raz na początek weekendu

Staszko001 2016-05-25

Marta Plucińska jest świetnym reżyserem, więc o "jakość" produkcji się nie martwię. Bardzo podoba mi się koncepcja komedii nie tyle romantycznej, co pokazującej przewrotność kobiecego świata – którego ja wciąż ogarnąć nie umiem :D

Marynka6 2016-05-24

No właśnie o to chodziło, zeby zrobić film, ktory nie obraza inteligencji widza a jednoczesnie jest zabawny, prawdziwy i wzruszający :) i to się udało :) byłam wczoraj na premierze i przyznam, że się trochę obawiałam jak to wyjdzie, ale całkowicie bezpodstawnie :)

Redox Marynka6 2016-05-24

@Marynka6 Brzmisz bardzo szczerze i naturalnie :D

Proszę czekać…