Na noże nowym serialem TVN-u 0

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu obyczajowego TVN pt. "Na noże". Na planie pojawią się m.in. Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski. Serial powstanie na podstawie autorskiego pomysłu stacji i na ekranach zagości tuż po wakacjach.

Głównym bohaterem serialu będzie 33-letni Jacek (Wojciech Zieliński) – niepokorny kucharz i mistrz gotowania, który postanowi zmienić swoje życie, rzucić dawną pracę i otworzyć własny biznes. Jednak taka decyzje niesie ze sobą konsekwencje i otwiera rywalizację pomiędzy nim a znanym kucharzem Darkiem (Piotr Stramowski).

- Opowiadamy o rywalizacji dwóch szefów kuchni, bo wiadomo, że noże służą do różnych rzeczy. Jest zabawnie i wesoło – wyjaśnia Oriana Kujawska-Dowjat, kierownik literacki ds. seriali TVN.

W obsadzie pojawią się także m.in. Weronika Książkiewicz (Wiola), Piotr Stramowski (Darek), Joanna Jarmołowicz (Zuza), Piotr Głowacki (Patryk), Dominika Kluźniak (Magda żona Patryka), Antoni Pawlicki (Serafin), Elżbieta Kępińska (babcia Janina) Marzena Trybała (matka Beata), Jan Frycz (ojciec Marian) oraz Witold Dębicki (dziadek Antoni).

Producentem serialu jest Dorota Chamczyk, która tworzyła dla TVN takie hity jak „Magda M.”, „Teraz albo nigdy” czy „Lekarze”, a ostatnio „Aż po sufit!”. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec. Reżyserią zajęli się Łukasz Jaworski i Julia Kolberger, a za zdjęcia odpowiedzialny jest Jeremi Prokopowicz. TVN produkuje serial samodzielnie.

Źrodło: http://www.wirtualnemedia.pl/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…