Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Premiera FOX Comedy: Życiowy nieporadnik Coopera Barretta 0

Życiowy nieporadnik Barretta Coopera to serial, który pokazuje widzom, jak wygląda droga każdego człowieka w zdobywaniu wiedzy o tym, co jest w życiu najważniejsze. Premiera we wtorek, 31 maja, godz. 21:00 na kanale FOX Comedy.

James Earl, Justin Bartha, Charlie Saxton i Jack Cutmore-Scott.

Czy nie byłoby cudownie mieć serdecznego przyjaciela, który w swoim życiu popełnił wszystkie możliwe błędy, dokonał samych złych wyborów, a potem mógłby dokładnie o tym opowiedzieć i ustrzec nas od zgubnych konsekwencji? Przekazałby wszystkie możliwe detale, ostrzegł przed niebezpieczeństwami, a na dodatek powiedziałby czego nie robić, pod żadnym pozorem! Życiowy nieporadnik Barretta Coopera to serial, który pokazuje widzom, jak wygląda droga każdego człowieka w zdobywaniu wiedzy o tym, co jest w życiu najważniejsze.

Barrett Cooper (w tej roli Jack Cutmore-Scott, Kingsman: Tajne służby), mimo poszukiwań, wciąż nie może znaleźć pracy o jakiej marzy. Na dodatek jest nieszczęśliwie zakochany w swojej sąsiadce – uroczej Kelly Bishop (Meaghan Rath, Być człowiekiem). Jakby tego było mało mieszkanie dzieli z nie zawsze bezproblemowymi współlokatorami. Jeden z nich – Neal (Charlie Saxton, Zdarzenie, Nauczycielka angielskiego) nie potrafi rzucić swojej dziewczyny-kulturystki. Drugi to uroczy błazen (James Earl, Glee), który nieustannie pakuje się w kłopoty. Jest jeszcze trzeci kumpel – czterdziestoletni Josh (Justin Bartha, Kac Vegas, Nowszy model), który często do nich wpada na przeciągającą się w nieskończoność „krótką chwilę”, żeby z nimi pogadać i odpocząć od swojej żony Leslie (Liza Lapira, Kocha, lubi, szanuje) oraz dwójki dzieciaków. Ci panowie trzymają się razem, bo mają tylko siebie.

James Earl, Charlie Saxton, Jack Cutmore-Scott i Meaghan Rath.

Cooper dzielnie zmaga się z życiem i tym, co mu ono przyniesie (na przykład spędza noc w areszcie, za czyn którego nie popełnił). Widzimy jak bardzo skomplikowane i niepoukładane jest życie głównego bohatera. Śmieszą nas jego niezdarne próby radzenia sobie z rzeczywistością i oddychamy z ulgą, że nie nas one dotyczą.

Życiowy nieporadnik Barretta Coopera
Sezon 1 (13 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: WTOREK, 31 MAJA, GODZ. 21:00
Emisja: wtorki od godz. 21:00 (dwa odcinki) na FOX Comedy

Zobacz, czego możesz się nauczyć od Barretta Coppera:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…