Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Zanim się pojawiłeś, czyli love story dzisiejszego pokolenia 1

Zanim się pojawiłeś to film, na który z pewnością czeka spore grono kinomanów. W ekranizacji bestsellerowej książki pod tym samym tytułem zagrali Emilia Clarke (Daenerys Targaryen z Gry o tron) oraz Sam Claflin, najbardziej znany jako Finnick Odair z Igrzysk śmierci. Prezentujemy drugi polski zwiastun tej produkcji.

Emilia Clarke i Sam Claflin w scenie z filmu Zanim się pojawiłeś, fot. Alex Bailey/Warner Bros. Entertainment Inc.

Podobno każde pokolenie ma swoje własne Love Story. Armia czytelniczek (ale także czytelników) na całym świecie uważa, że w ostatnim czasie palmę pierwszeństwa w rywalizacji na najbardziej wzruszającą historię miłosną dzierży bestsellerowa powieść "Zanim się pojawiłeś" autorstwa Angielki Jojo Moyes, dwukrotnej laureatki nagrody Romantic Novel of the Year, przyznawanej przez Romantic Novelist’s Association.

Popularność wyciskającej z oczu łzy historii Lou i Williama zapewne jeszcze wzrośnie, bo na ekrany trafi już wkrótce adaptacja powieści. W Polsce film Zanim się pojawiłeś oglądać będziemy od 10 czerwca. W roli Lou występuje znana z Gry o tron Emilia Clarke; Williamem jest Sam Claflin, którego bez trudu rozpoznają wszyscy wielbiciele Igrzysk śmierci.

Emilia Clarke, fot. Alex Bailey/Warner Bros. Entertainment Inc.

Clarke tym razem przypomina roztrzepaną i mocno komiczną Bridget Jones i raczej daleko jej do powagi matki smoków Daenerys Targaryen. Lou to "dziewczyna z tłumu", która ima się różnych proponowanych przez doradcę zawodowego prac, jednak żadna z nich na dłuższą metę się nie sprawdza. Lou stopniowo dojrzewa, odkrywając samą siebie i swe aspiracje. Ale byłaby inną osobą, gdyby nie pewne spotkanie, którego konsekwencje okażą się kluczowe dla jej dalszych losów. Dla widzów Zanim się pojawiłeś spotkanie to stanie się powodem do niejednego wzruszenia, a być może także do sięgnięcia po chusteczki…

Emilia Clarke i Sam Claflin, fot. Alex Bailey/Warner Bros. Entertainment Inc.

Louisa "Lou" Clark (Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga.

Zanim się pojawiłeś zadebiutuje w polskich kinach 10 czerwca 2016 roku, a w oczekiwaniu na tę datę zobaczcie najnowszy zwiastun produkcji:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…