Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Śpiewać każdy może - zwiastun animacji Sing 1

Jeśli kochacie śpiewać, lubicie oglądać programy rozrywkowe oraz animacje, to mamy dla Was znakomity prezent. Przed Wami zwiastun filmu animowanego Sing! Znajdziecie go poniżej. Zapraszamy do oglądania.

Animacja została stworzona przez studio Illumination, które odpowiada za takie produkcje jak Minionki, Lorax czy Jak ukraść księżyc. Producentów Sing udało się zebrać plejadę hollywoodzkich gwiazd, które użyczyły swoich głosów bohaterom. W obsadzie są między innymi Scarlett Johansson, Matthew McConaughey, Seth MacFarlane oraz Reese Witherspoon. Premiera zaplanowana jest na grudzień.

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz , nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca. Animowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…