Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Strażnicy Galaktyki w Avengers: Infinity War 3

Pod koniec roku ma rozpocząć się produkcja epickiego zwieńczenia trzeciej fazy filmowego uniwersum Marvela. Avengers: Infinity War będzie potężnym przedsięwzięciem za sterami, którego staną bracia Russo.

W filmie ma pojawić się 67 bohaterów znanych ze świata Marvela. Oczywiście większość z nich będzie jedynie postaciami drugoplanowymi. Dużo spekuluje się jednak nad tym kogo w widowisku zobaczymy. Jedną z największych zagadek pozostawała kwestia udziału Strażników Galaktyki. Scenarzyści Avengers: Infinity Wars, Christopher Markus oraz Stephen McFeely wyjawili jednak, że kosmiczna drużyna także zawalczy z Thanosem.

Ujmę to w ten sposób. Wiecie do kogo należy rękawica. I wiecie także kto jest w innym filmie oraz czyje dzieci będą w tym filmie. Teraz sobie to dopasujcie.

powiedział Christopher Markus.

Te słowa jasno sugerują, iż chodzi o Thanosa. Super złoczyńcę Marvela mogliśmy zobaczyć już w kilku filmach tego uniwersum i jednym z nich byli właśnie Strażnicy Galaktyki. Prace nad scenariuszem ciągle trwają i będą trwać jeszcze przez długi czas. Nawet w momencie kiedy rozpoczną się zdjęcia do Avengers.

Uniwersum Marvela cały czas żyje i w trakcie tworzenia tego wielkiego widowiska będą powstawały również inne, odrobinę mniejsze projekty. Wystarczy wspomnieć chociażby o takich obrazach jak Thor: Ragnarok, Strażnicy Galaktyki 2 czy Spider-Man: Homecoming. Jeśli chodzi o Avengers: Infinity War to część pierwsza trafi do kin 4 maja 2018 roku. Jego kontynuacja rok później.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…