Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Jest pierwszy, piękny plakat Twin Peaks! 2

Dzisiaj na Twitterze, zaprezentowano pierwszy plakat nowego Twin Peaks Davida Lyncha. Serial powstaje dla stacji Showtime i jest kontynuacją kultowego już Miasteczka Twin Peaks, emitowanego w latach 90. ubiegłego wieku.

Szczegóły fabuły nowego sezonu Twin Peaks, wciąż są owiane tajemnicą. Wiadomo tylko, że nowe odcinki będą się rozgrywać 25 później niż zdarzenia, które poznaliśmy w serii z lat 90. Niemniej pewne jest, że zadebiutuje on w 2017 roku, a także znana jest jego pełna obsada. Poza aktorami występującymi w Miasteczku Twin Peaks jak Kyle MacLachlan, Sheryl Lee, Ray Wise czy Sherilyn Fenn pojawią się także takie gwiazdy jak: David Duchovny (Californication), Tim Roth (Nienawistna ósemka), Naomi Watts (King Kong), Richard Chamberlin (Szogun), Monica Bellucci (Malena), James Belushi (Sahara), Amanda Seyfried (Listy do Julii), Laura Dern (Park Jurajski), Jennifer Jason Leigh (Nienawistna ósemka), Michael Cera (Supersamiec), David Dastmalchian (Ant-Man), Tom Sizemore (Gorączka) czy Trent Reznor (The Social Network). Wśród obsady wybranej przez Davida Lyncha znalazł się także polski akcent, mianowicie na potwierdzonej już liście jest Karolina Wydra (Czysta krew).

Zobaczcie jak wygląda pierwszy, świeżutki plakat najnowszego Twin Peaks:

Nowy sezon Twin Peaks zostanie wyemitowany na kanale Showtime w 2017 roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…