Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie film animowany o Garfieldzie 0

Alcon Entertainment zakupiło prawa do postaci Garfielda. Firma zajmie się stworzeniem filmu animowanego, a jednym z producentów będzie twórca kultowego kota, Jim Davis.

Włodarze wytwórni mają nadzieję, że Garfield pozwoli im na stworzenie nowego kasowego cyklu. Na razie szczegóły samego filmu, jak i data premiery nie są znane. Nad produkcją animacji będą czuwać John Cohen i Steven P. Wegner. Panowie znają się na swoim fachu. Ten pierwszy pracował między innymi przy Jak ukraść księżyc, a drugi przy Angry Birds Film.

Jim Davis stworzył prawdziwy hit na skalę światową, który od dekad bawi ludzi w różnym wieku. Jesteś podekscytowani z perspektywy przeniesienia przygód Garfielda na duży ekran.

wyznali włodarze firmy Alcon, Broderick Johnson i Andrew Kosove.

Garfield zadebiutował w roku 1978. Z początku były to komiksowe historyjki, które cieszyły się wielką popularnością. Leniwy i ciągle głodny kot, który miał bzika na punkcie lasagni stał się jednym z najsłynniejszych zwierzaków w popkulturze. Do tej pory powstał serial animowany dla dzieci, kilka filmów które trafiły od razu na DVD czy dwa filmy kinowe.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…