Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kalendarz z członkami Legionu samobójców 0

DC Comics i Warner Bros. Pictures wierzą w to, że fani na całym świecie pokochają Legion samobójców. Pomimo tego, że premiera filmu w te wakacje, to producenci postanowili kalendarz z bohaterami filmu na przyszły rok.

W sieci pojawiło się kilka zdjęć z tego kalendarza. Między innymi pierwsza oraz ostatnia strona. Na tej ostatniej możemy zobaczyć małe obrazki, które wejdą w skład kalendarza. Dodatkowo zaprezentowano dwie pełne kartki. Na jednej z nich możemy zobaczyć Jokera oraz Harley Quinn. Druga z kolei przedstawia Killer Croca, w którego wciela się Adewale Akinnuoye-Agbaje.

Kalendarz może już zamawiać w formie pre-ordery. Jego cena to 15 dolarów i opłatę należy uiścić do 1 lipca. Z pewnością dla fana komiksów oraz Legionu samobójców będzie to niezwykły prezent i gadżet. Ciekawe czy sprzedaż kalendarzy z bohaterami widowiska będzie cieszyła się popularnością. A Wy byście chcieli mieć taki na swojej ścianie?

Tajna agencja rządowa rekrutuje grupę złoczyńców, odsiadujących wyroki, do udziału w niebezpiecznych misjach, w zamian za ułaskawienie. Premiera filmu 5 sierpnia. Jego reżyserem jest David Ayer.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-05-25

Świetna rzecz!

Proszę czekać…