Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zapowiedź Pięknej i Bestii bije rekord Przebudzenia mocy! 0

W ubiegłym roku LucasFilm oraz Walt Disney zaprezentowali drugą teaserową zapowiedź widowiska Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Zwiastun cieszył się ogromną popularnością.

W ciągu 24 godzin został on obejrzany ponad 88 mln razy na Youtube. Wydawało się, że taki wynik sprawi iż siódma część gwiezdnej sagi długo nie znajdzie przeciwnika, który mógłby się nawet zbliżyć do takiego osiągnięcia. Wystarczy sobie przypomnieć chociażby rezultaty widowisk Marvela. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów był wyświetlany 61 mln razy, z kolei Avengers: Czas Ultrona zaledwie 31 mln.

Jak się okazuje nic nie trwa wiecznie. Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy nie są już liderem tego zestawienia. Produkcja J.J. Abramsa została pokonana przez inny film stworzony przez Walta Disneya. Chodzi tutaj o Piękną i Bestię, obraz który w tym tygodniu zadebiutował pierwszym teaserem. Pomimo tego, że za wiele on nie zdradza, to i tak cieszy się ogromną popularnością.

91,8 mln razy. Właśnie taki wynik osiągnęła pierwsza zapowiedź Pięknej i Bestii. Z pewnością wynik robi wrażenie. Czy wielkie zainteresowanie zwiastunem przełoży się na równie okazały sukces kasowy? Z pewnością! Disney może spać spokojnie. A my przypominamy Wam poniżej ten teaser.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…