Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Data premiery nowego Top Gear 0

Wiemy kiedy zadebiutuje nowa odsłona Top Gear. Kolejny sezon, który przyniesie nam nowych prowadzących na antenie BBC Brit pojawi się jeszcze w tym miesiącu!

Pierwsza odcinek nowej serii zadebiutuje w naszym kraju 29 maja o godzinie 22:00. W Wielkiej Brytanii widzowie będą mieli możliwość zobaczenia epizodu godzinę wcześniej. Będzie to już 23. sezon popularnego show motoryzacyjnego. W obsadzie prowadzących znajdują się Matt LeBlanca, Chris Evans, Eddie Jordan, Rory Reid, Sabine Schmitz, Chris Harris i oczywiście Stig.

W całkiem nowej serii Top Gear m.in.: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Francja, Maroko i Emiraty Arabskie oraz – czego nietrudno się domyślić – imponujący wachlarz wyjątkowych maszyn: Aston Martin Vulcan, Ferrari F12 TDF i Ariel Nomad. Poznacie także owiany tajemnicą powód mdłości Chrisa Evansa na torze w Kalifornii oraz zobaczycie fragment podróży Matta LeBlanca trójkołowym Reliantem z Londynu do Blackpool.

A Wy zamierzacie oglądać nowe Top Gear? Czy jednak zmiana prowadzących zniechęca Was do kontynuowania przygody z tym programem?

Źrodło: BBC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…