Powstanie kilka filmów z członkami Legionu samobójców

Warner Bros. Pictures oraz DC Comics wiążą wielkie nadzieje z Legionem samobójców. Po wpadce jaką było widowisko Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, włodarze wytwórni szukają materiału na kasowy hit. I wygląda na to, że go znaleźli.

Projekcje testowe Legionu samobójców spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Producenci już planują kontynuację filmu, za kamerą której stanąć miałby ponownie David Ayer. Nigdzie nie zostało to jednak potwierdzone. Inaczej ma się sprawa ze spin-offem, którego główną bohaterką miałaby być Harley Quinn grana przez Margot Robbie. Byłoby to swego rodzaju przetarcie do innych kobiecych postaci, które otrzymałyby swoje solowe filmy. W mediach pojawiły się takie propozycje jak Batgirl czy Birds of Prey.

Według źródła "We Got This Scovered", Warner Bros. Pictures nie zamierza poprzestać na jednym spin-offie Legionu samobójców. Wytwórnia wierzy w to, iż film okaże się hitem i sprawi, że ludzie ponownie nabiorą zaufania do filmowego uniwersum DC. Plotkuje się, że oprócz Harley Quinn swoje własne filmy mają otrzymać jeszcze dwaj inni bohaterowie, których ujrzymy w tej produkcji.

Pierwszym z nich miałby być Joker, którego nową odsłonę sportretował Jared Leto. Sam aktor ponoć bardzo pozytywnie zapatruje się na ten pomysł i producenci nie mieliby większych problemów z przekonaniem go do powtórzenia tej roli. Drugim z bohaterów jest Captain Boomerang, w którego wciela się Jai Courtney. Na razie oczywiście żadne decyzje nie zostały podjęte i prasowe doniesienia trzeba traktować jako plotki. Coś musi być jednak na rzeczy, a włodarze DC i Warner Bros. Pictures na pewno nie wypuszczą z rąk kury, która może niebawem zacząć składać złote jaja.

Źrodło: We Got This Covered


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)