"May the Force Be With You"

Iron Man - zobacz trzy zdjęcia! 0

Paramount Pictures dostarczyło zdjęcia przedstawiające zbroję Iron Mana, który tak będzie wyglądał w filmie, a także dwa zdjęcia Roberta Downey'a Jr. wcielającego się w główną rolę – Tony'ego Starka.

Scenariusz, na podstawie komiksu Stana Lee, napisał Arthur Marcum i Matthew Hollaway. Reżyserem projektu jest Jon Favreau, a producentem Avi Arad. Na pierwszym planie zobaczymy Roberta Downey'a Jr. i Shauna Touba. Mniejsze role do tej pory otrzymali: Gwyneth Paltrow, Terrence Howard, Jeff Bridges, Leslie Bibb oraz Bill Smitrovich. Bohaterem Iron Mana jest Tony Stark (Robert Downey Jr.), wynalazca i szef przedsiębiorstwa Stark Enterprises, który aktywnie uczestniczy w walce z terroryzmem i szpiegostwem. W czasie pracy nad jednym z wynalazków, Stark ulega tragicznemu wypadkowi. Od teraz funkcjonować może wyłącznie dzięki specjalnemu kombinezonowi, który daje mu wielką moc.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 12 marca w Kalifornii. Budżet produkcji szacowany jest na 75 mln dolarów. Premiera zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2008 roku.

Kliknij na zdjęcie w celu zobaczenia go w wysokiej rozdzielczości.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…