Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Z kim walczy Luke Cage na zdjęciach z planu? 0

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu Luke'a Cage'a, kolejnego serialu który powstaje we współpracy Marvela z Netfliksem. Możemy na nich zobaczyć tytułowego bohatera w czasie walki ze swoim przeciwnikiem.

Na zdjęciach możemy zobaczyć jak Luke Cage pojedynkuje się z Willisem Strykerem,. Znany jest on również pod pseudonimem Diamondback. W tę postać wcieli się Erik LaRay Harvey. Przed laty panowie byli najlepszymi przyjaciółki, jednak później ich drogi się rozeszły. Stryker jest mistrzem w posługiwaniu się bronią białą.

Luke Cage to postać, która w skutek eksperymentu otrzymuje niesamowitą siłę oraz niezniszczalną skórę. Z tego też powodu ucieka przed swoim dotychczasowym życiem i przenosi się do nowojorskiego Harlemu. Przeszłość nie daje jednak o sobie zapomnieć i Luke ponownie musi stanąć do walki.

Serial, w którym rolę tytułową odgrywa Mike Colter zadebiutuje na platformie Netflix 30 września. Będzie to trzecia postać znana z kart marvelowskich komiksów, która otrzyma swoją własną serię (wcześniej Daredevil oraz Jessica Jones).

Źrodło: superherohype

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…