Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Kapitan Ameryka ponownie spotka Spider-Mana? 1

Podczas wywiadu dla MTV News Chris Evans uchylił rąbka tajemnicy o możliwych dalszych losach Kapitana Ameryki, w którego się wciela w filmowym uniwersum Marvela. Choć oficjalnie kolejne losy Kapitana nie są znane aktor zdradził, że fajnie byłoby wystąpić w drugiej odsłonie Strażników Galaktyki lub w Spider-Man: Homecoming.

Z tego co na ten moment wiemy od samego Marvela to to, że po Wojnie bohaterów Steve Rogers na pewno zawita na planie Avengers: Infinity War w 2018 roku. Teraz fani mają chociaż cień szansy na to, że swoją ulubioną postać zobaczą jednak szybciej. Oto co Evans powiedział w odpowiedzi na to, gdzie dalej chiałby zobaczyć Kapitana:

W Strażnikach byłoby świetnie, prawda?

Powiedział podczas ostatniego wywiadu Chris Evans.
Ale to takie zbyt kosmiczne. Kapitan jest raczej gościem bardziej związanym z Ziemią. To może kolejne Spider-Many.
Kontynuuje Evans.
One będą fantastyczne i myślę, że Tom (Holland) jest świetnym aktorem więc to mogłaby być niezła zabawa pojawić się w nich.

Gdyby rzeczywiście aktor wystąpił w Homecoming kolejny raz wziąłby udział w filmie z Robertem Downey Jr.’em, który wciela się w Iron Mana. Ponad to ciekawie byłoby zobaczyć dalsze losy Spider-Mana w relacji z Kapitanem, z którym tłukł się jeszcze niedawno w Wojnie bohaterów. Niezależnie od tego czy plotka okaże się prawdziwa ta dwójka superbohaterów z pewnością jeszcze się spotka na ekranie. A Wy gdzie byście chcieli zobaczyć dalej Kapitana Amerykę?

Źrodło: ComicBookMovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-05-26

Zobaczą, zobaczą. Ten Spider-Man w wykonaniu Hollanda na moje oko na długie lata zagości w uniwersum Marvela.

Proszę czekać…