Katherine Waterston na zdjęciu z planu Obcy: Przymierze

20th Century Fox opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcie z planu filmu Ridleya Scotta Obcy: Przymierze. Możemy na nim zobaczyć nową bohaterkę serii, kapitan statku Przymierze imieniem Daniels, w którą wciela się gwiazda "Wady ukrytej" Katherine Waterston. Studio do zdjęcia dołączyło podpis "Nowhere to run" (tłum. nie ma dokąd uciec), sugerujący, że Daniels ukrywa się przed czymś paskudnym. Zobaczcie sami:

W obsadzie znaleźli się: Michael Fassbender (powtarzając rolę z Prometeusza), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (serial Mogło być gorzej), Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Jussie Smolett (serial Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Maczeta zabija) i Billy Crudup (Watchmen – Strażnicy). Premierę zaplanowano na 4 sierpnia 2017 roku.

Opis dystrybutora:
Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza.

Źrodło: comingsoon.net


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.