Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Paczka plakatów Star Trek: W nieznane 0

Do premiery filmu Star Trek: w nieznane co raz bliżej. Paramount Pictures nie próżnuje i co rusz promują swoją kosmiczną produkcję z kultowej serii będącej dla niektórych swoistym kultem. W zeszłym tygodniu mogliśmy dla przykładu zapoznać się z drugim zwiastunem filmu, a teraz do sieci wypływają nowe plakaty promocyjne. Film zawita w kinach 22 lipca tego roku.

Kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę, co więcej – współtworzyła ją. Twórcy ponownie zabiorą nas w emocjonującą międzygalaktyczną podróż. Wspólnie z bohaterami filmu znów będziemy "śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek".
Za reżyserię filmu odpowiada Justin Lin, twórca czterech części "Szybkich i wściekłych". Reżyser zapowiada, że "wszystko będzie nowe i świeże. Cały świat kocha Klingonów i Romulanów, ale czas, by pójść jeszcze dalej. Tworzenie nowych światów, nowych przestrzeni było niezwykłą podróżą". Premiera filmu będzie okazją do świętowania 50-lecia kultowej serii.

W obsadzie znalazły się gwiazdy znane z poprzednich dwóch części: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana oraz Simon Pegg.

Źrodło: Screen Rant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…