Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Nowe foty z planu filmu wojennego Dunkirk od Nolana 2

Zdjęcia do podukcji wojennej Dunkirk od Christophera Nolana już wystartowały. Parę dni temu światło dzienne ujrzały pierwsze foty z planu filmu, a dziś dzięki comingsoon.net możemy zoabczyć najnowsze grafiki. Zdjęcia kręcono dokładnie w tym samym miejscu, gdzie 76 lat temu ewakuowano 100 tysięcy brytyjskich żołnierzy z wybreża Francji. Na planie znajdowało się ok. 5 tysięcy statystów w pełnym umundurowaniu.

Głównym tematem Dunkirk mającym miejsce w trakcie trwania II wojny światowej będzie tak zwana Operacja Dynamo, czyli akcja mająca na celu ewakuowanie Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz alianckich sojuszników z Francji, gdzie zostali oni odcięci przez Niemców. W obsadzie widowiska takie nazwiska jak Fionn Whitehead, Jack Lowden, Aneurin Barnard, Cillian Murphy, Harry Styles, Mark Rylance, James D’Arcy, Kenneth Branagh i Tom Hardy. Zdjęcia do filmu stworzy Hoyte Van Hoytema. Holender miał już przyjemność pracować z Nolanem przy okazji "Interstellar".

Dystrybutorem filmu na całym świecie jest Warner Bros., a premierę światową zaplanowano na 21 lipca 2017 roku. Sprawdźcie galerię:

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…