Czy powstanie 3. sezon Detektywa?

W ostatnim czasie coraz mniej mówi się o serialu stacji HBO, Detektyw. A to dlatego, że trzecia seria niezwykle popularnej produkcji prawdopodobnie nie powstanie.

Pierwszy sezon Detektywa, w którym główne role zagrali Matthew McConaughey i Woody Harrelson stał się pozycją wręcz kultową. Krytyka i zwykli widzowie zachwycali się kryminalną historią, która została napisana przez Nica Pizzolatto. Druga seria nie została już jednak przyjęte tak dobrze. Zmiana klimatu, nowe nazwiska w obsadzie oraz brak Cary'ego Fukunagi zrobiły swoje.

Teraz w mediach mówi się, iż na dwóch sezonach zakończy się żywot serialu. Co prawda nigdzie nie zostało to oficjalnie potwierdzone, jednak jakiś czas temu poinformowano, że Pizzolatto zajmie się stworzeniem całkiem nowej serii dla HBO. W ubiegłym roku, twórca Detektywa podpisał nową umowę ze stacją. Na jej mocy zajmie się on tworzeniem nowych treści dla HBO.

Jakiś czas temu, były już szef programowy stacji Michael Lombardo wziął winę za porażkę drugiego sezonu Detektywa na siebie. Stwierdził, że to on kazał zmienić koncepcję serialu przez co Pizzolatto nie mógł w pełni wykorzystać swojego talentu.

Źrodło: The Hollywood Reporter


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)