Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Piękna i Bestia - jest już polski zwiastun! 5

Przedstawiamy pierwszy polski zwiastun filmu Piękna i Bestia. Produkcja Disneya z Emmą Watson, Ewanem McGregorem i Emmą Thompson wejdzie do polskich kin 17 marca 2017 roku.

Concept art: Emma Watson jako Belle

Raptem kilka dni temu pisaliśmy (kliknij tutaj) o ogromnej popularności teasera do Pięknej i Bestii, a Disney udostępnił właśnie pierwszy polski zwiastun HD tej produkcji. Przy okazji potwierdzono datę polskiej premiery kinowej – będzie to 17 marca 2017 roku, a więc zaledwie dzień po światowej premierze. W aktorskiej wersji jednej z najbardziej znanych baśniowych historii miłosnych zobaczymy takie gwiazdy jak Emma Watson, Ewan McGregor i Emma Thompson.

Poniżej przedstawiamy pierwszy polski zwiastun tej wspaniałej baśni:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

nathalie 2016-05-27

Polski dubbing zabił klimat nawet w zapowiedzi.. Chętnie film obejrzę, ale tylko z oryginalną ścieżką dźwiękową.

Elizabeth_Linton 2016-05-28

Całkiem fajny, choć obawiam się jak wypadnie w tej roli Watson.

Redox 2016-05-27

Przy okazji tego teasera polecam obejrzeć bardzo dobrą analizę: https://www.youtube.com/watch?v=QeAKX_0wZWY

Proszę czekać…