Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Singer chciałby jeszcze raz pracować z oryginalnymi X-Menami 1

W kinach na świecie zadebiutował kolejny film z serii X-Men: Apocalypse. Ponownie za kamerą produkcji stanął Bryan Singer, który zna ten świat jak nikt inny.

W jednym z wywiadów reżyser w sposób bardzo nostalgiczny opowiedział spotkaniu z Patrickiem Stewartem i Ianem McKellenem. Zapytany o to czy chciałby ponownie nakręcić film z oryginalną obsadą X-Menów odpowiedział, że byłby zainteresowany.

Mam nadzieję. Ostatnio miałem małe spotkanie z obsadą. Poszedłem i zobaczyłem żonę Patricka Stewarta, która śpiewała razem z Ianem McKellenem. Siedzieliśmy we dwóch i patrzyliśmy jak urocza żona Patricka śpiewa. Pomyślałem wtedy, że wspaniale byłoby znowu spotkać ich wszystkich razem. To wspaniali aktorzy i ludzie, z którymi zdobyłem niesamowite doświadczenie. Chciałbym, żeby to się stało.

Z pewnością zobaczenie starej gwardii mutantów byłoby czymś wspaniałym. Obecnie jednak ciężko będzie stworzyć taki film, z taką grupą aktorów. Wystarczy przypomnieć chociażby sytuację z Hugh Jackmanem, który niebawem zaliczy swój ostatni występ w roli Wolverine’a. A Wy co myślicie?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…