Transformers 5 z niespodzianką? 3

Na początku miesiąca na Kubie rozpoczęła się produkcja kolejnej części filmu Transformers. Reżyserią Transformers: The Last Knight zajął się Michael Bay. Wiadomo również, że w obsadzie pojawią się Mark Wahlberg jako Cade Yeager i Josh Duhamel jako Lennox. Być może jeszcze ktoś z oryginalnych Transformers pojawi się w tym filmie. Zastanawiacie się kto to taki?

Na oficjalnym Twitterze Transformers pojawiło się tajemnicze wideo, które przekazuje wiadomość w alfabecie Morse’a. Można ją przetłumaczyć jako: "E nadchodzę 31 maja". Do tego dołączono tweet, które mówi, że "nadchodzi coś niegodziwego (wicked)", dlatego pojawiły się spekulacje, że chodzi o Sama Witwicky, którego gra Shia LaBeouf. Poza tym ta informacja jest podobna do jednej z kwestii wypowiadanych przez LaBeoufa w filmie "Bee, idę po ciebie". Nie jest też wykluczone, że chodzi o innego bohatera, który powróci w tej odsłonie.

Ostatni film, Transformers: Wiek zagłady, kończył się opowieścią od Optimusa Prime, który wysłał wiadomość do swoich twórców. Być może zamieszczona wiadomość w kodzie Morse’a odpowiada aktualnej informacji wysłanej przez Optimusa w przestrzeń kosmiczną. Spójrzcie, jak brzmiały ostatnie wersy z filmu:

Istnieją tajemnice w całym świecie, których nigdy nie będzie nam dane rozwiązań. Ale to kim jesteśmy i dlaczego tu jesteśmy nie są jedną z nich. Te odpowiedzi nosimy w sobie. Jestem Optimus Prime i to jest wiadomość do moich Twórców: zostawcie Ziemię w spokoju, ponieważ idę po was!"

Prawdopodobnie twórcy Transformers, 31 maja, będą mieli swoją własną odpowiedź dla Optimus Prime’a i dzięki temu zdradzą trochę więcej, o czym będzie The Last Knight. Przekonamy się za kilka dni.


Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…