Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

The Rock przedstawia mroczniejszego Hobbsa w F8 0

Dwayne Johnson po raz kolejny za pośrednictwem mediów społecznościowych ujawnia fanom ciekawostki dotyczące jego nadchodzących filmów. Tym razem na Facebooku zamieścił zdjęcie z planu Szybkich i wściekłych 8, gdzie możemy zobaczyć jak będzie wyglądał w roli agenta Hobbsa. Jak sam stwierdza będzie to "mroczniejsza i bardziej pokręcona" niż wcześniej postać.

Jak możemy przeczytać pod zdjęciem aktor wyjaśnia, że:

Jeśli mam wrócić do innych filmów z serii "Szybcy i wściekli" to chciałem trochę namieszać w franczyzie, ale w fajny sposób; taki żeby fani byli zszokowani i zadowoleni widząc nową wersję Hobbsa z jego mentalnością "Tatusia, który musi iść do pracy" pokazując w fajny sposób kierunek, w którym podąży w przyszłości.

Pisze Johnson, po czym kontynuuje.
Może będzie to spin-off. Może będą to kolejni "Szybcy i wściekli". A może po prostu Hobbs wsiądze na swój motocykl i odjedzie w kierunku zachodzącego słońca i nikt więcej o nim nie usłyszy. Jakby nie było, za nami pierwszy tydzień zdjęć do filmu; dobrze jest wrócić na plan, dobrze jest ponownie współpracować z moim ziomkiem F. Gary Gray’em w naszym studio Universal (…) A co najważniejsze… Wy, ludzie na całym świecie, zgłębicie nową wesję mojej roli, dlatego, że jak to mówią "ci co potrafią namieszać kształtują wszechświat".

Fajnie, że Johnson wspomniał możliwe powstanie spin-offu opartego na jego postaci, zwłaszcza, że jakiś czas temu Universal Pictures zdradziło, że powstaną nie tylko kontynuacje serii, ale również prequele oraz właśnie spin-offy. Aktor zasugerował też, że możemy go już więcej nie zobaczyć w serii, ale o tym przyjdzie nam się zapewne przekonać dopiero po seansie nadchodzącej ósmej części filmu. Premiera 21 kwietnia 2017 roku.

Źrodło: Facebook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…